Z własnej wędzarni

Własne wyroby

Realizujemy indywidualne zamówienia klientów

Szynkę wieprzową z kością możemy przygotować na indywidualne zamówienie.

01

ODPOWIEDNIA SELEKCJA

Wyrób wędlin w naszym sklepie zaczynamy od starannego doboru produktów już u źródła. Proces rozpoczynamy od rozbioru i selekcji mięsa, które pochodzi wyłącznie od sprawdzonych hodowli. Dodajemy naturalne przyprawy, aby wydobyć z wędlin ich smak. Wędzenie następnie odbywa się w wysokiej klasy komorze wędzarniczej ciepłym dymem otrzymanym  w wyniku spalania wiórków odpowiednich drzew liściastych. Rodzaj użytego podczas wędzenia drewna, jego jakość i wilgotność mają zasadniczy wpływ na wędliny: ich smak, aromat oraz barwę. Wiemy doskonale, jak sprawić, by efekt końcowy zachwycił Cię i nie pozostawił obojętnym.

Co ważne w naszym sklepie wędzimy na bieżąco, tak  aby zagwarantować zawsze świeżą partię wyrobów. Ciepłe i pachnące wyroby kupisz bezpośrednio po zakończeniu wędzenia!

ODPOWIEDNIA SELEKCJA

02

SPRAWDZONE RECEPTURY

Znamy się na tym co robimy – nasze wędliny przygotowywane są według sprawdzonych, oryginalnych receptur, dzięki czemu nasze produkty smakują wybornie, a przy tym swojsko. Nie zamykamy się jednak na sugestie – słuchamy naszych Klientów i dopasowujemy receptury kiełbas czy szynek do preferencji naszych Klientów.
Sięgnij po nasze pyszne wędliny, tradycyjnie kruche szynki oraz soczyste kiełbasy i rozsmakuj się w tradycyjnych, doskonałych recepturach. Z nami przypomnisz sobie, jak naprawdę powinny smakować domowe wędliny. Postaw na jakość i świeżość – nasze produkty prosto z wędzarni w sklepie trafiają do naszych Klientów – dzięki temu są takie pyszne.
Polecamy wędliny z własnej wędzarni!

własna wędzarnia